Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > haber, baskı, dergi > Dünya Store Hakkında
Dünya Store

İletişim Bilgileri

Telefon : (216) 6811800
Faks : (216) 6803963
Adres : Dünya Globus Basınevimahallesi Balamir Sokak No:7
Kavacık/ Beykoz/ İstanbul

Web Sitesi

http://www.dunyastore.com

Hakkında

2 Mart 1981 tarihinde kurulmuş olan Dünya Süper Veb Ofset A.Ş. Türkiye’nin en önde gelen ekonomi- politika gazetesi olan Dünya’yı yayınlamaktadır. Dünya’nın tirajının %75’i abone yoluyla kapılara teslim edilirken, %25’i gazete bayileri aracılığı ile okurlara ulaşmaktadır. Abonelerinin büyük çoğunluğunu şirketlerin oluşturduğu Dünya’nın her gittiği yerde ortalama 4-5 kişi tarafından okunduğu ve böylelikle her gün tirajının çok üstünde okura ulaştığı bilinmektedir. Bu sebepten ötürü Dünya, reklam verenlerin en çok tercih ettiği gazetelerden biridir.

Dünya, yurtiçi ve yurtdışında bulunan 50’den fazla bölge temsilciliği ile de alanının en güçlü iletişim ağına sahip gazetesidir. Türkiye’nin kendi dallarında uzman en ünlü akademisyenlerini bünyesinde bulunduran Dünya’nın yazı işleri bölümünde yaklaşık 150 kişi çalışmaktadır.

Daha çok bilgi, iyi ve objektif haber ilkelerini benimseyen Dünya Gazetesi, tarafsız yorumlarıyla yalnız işadamının değil, sıradan okurun da ilgi odağıdır.

Her sayısında iş dünyasına ilişkin her türlü haber, yurtiçi ve global ekonomi, politika, şirket haberleri, emtia piyasaları, ihaleler, yasalar ve tebliğler, iş ve mal talepleri, makaleler, uzman ve akademisyenlerce yapılmış araştırma ve incelemelerin yer aldığı Dünya gazetesi; yayınlandığı borsa, sektör ve bölge ekleri ile de okurlar için kaynak yayın olma özelliğini korumaktadır. Her gün verilen arşivlenebilir formattaki döviz kuru ise bir başka önemli hizmet olarak okurlara ulaştırılmaktadır.

Ayrıca perşembe günleri yayınlanan Perşembe Rotası gazetesi ile denizcilik sektörüne ışık tutarken, her ay yayınlanan Dünya Kitap dergisi ile de sanatseverlere ulaşmaktadır.

Her gün 200'ün üzerinde haber, 15'in üzerinde uzman yorumu ile iş dünyasına ışık tutan Dünya’da 1981 yılından bu yana 12 binin üzerinde araştırma, 70 binin üzerinde makale, 1 milyonun üzerinde haber yayınlanmış olup; doğru, hızlı ve objektif habercilik her zaman temel ilke olmuştur.

Her ay yüz binden fazla kişinin ziyaret ettiği www.dunya.com ile de internet üzerinden dünyanın dört bir yanına haber ulaştırılmaktadır. Dünya Süper Veb Ofset A.Ş, Türkiye'nin ekonomi gazetesi Dünya'nın yanı sıra her biri sektöründe lider Dünya Gıda, Makina Magazin ve Dünya İnşaat dergilerini de yayınlamaktadır.

Kategorileri, Faliyet Alanları

haber

baskı

dergi

gazete

medya

dünya

magazin

basınBenzerler

Son Nokta Haber Alma Özgürlügü...

Haber1 Haberde 1 Numara

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanyz i?inize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 istanbulsen.com,  5.0.041