Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > kazanç, doğrudan satış, microfiber > Forıvıa, Türkiyenin Önde Gelen 100 Türk Sermayeli ... Hakkında
Forıvıa, Türkiyenin Önde Gelen 100 Türk Sermayeli ...

İletişim Bilgileri

Telefon : (216) 3502350
Faks : (216) 3022402
Adres : Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:278/4 Sahrayıcedit
Kadıköy/ Kadıköy/ İstanbul

Web Sitesi

http://www.forivia.com

Hakkında

FORIVIA Network Pazarlama 2009 yılı başında faaliyete başlayan ve 20 yıllık tekstil üretim geçmişine sahip %100 Türk Sermayeli bir firmadır. FORIVIA ev hanımlarına, çalışanlara, emeklilere, öğrencilere kısaca kendi işlerini kurmak isteyen herkese bu fırsatı vermektedir. Kendine özgü prim sistemi ile Temsilcilerine minimum risk ile maksimum kazanç imkanı sunmaktadır. Temsilcilerimiz kendi sattıkları ürünlerden ve gruplarının sattıkları ürünlerden ayrı ayrı performans seviyelerine göre prim kazanmaktadır. Ayrıca peşin yapacağınız siparişlerde Hediye Puan kazanarak ücretsiz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Ürünlerimiz Nano Teknolojik Mikrofiber Temizlik ürünleridir. Bu ürünler ile deterjana gerek duymadan sadece su ile evinizde ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde antibakteriyel ve hijyenik temizlik yapabilirsiniz. Bu sayede kimyasal deterjanların zararlı etkilerinden korunmuş olursunuz. Ürünlerimiz ile temizlik yapmak son derece pratiktir, temizlik sürenizi yarıya indirerek zamanı size ve sevdiklerinize bırakır. Mikrofiber Cam Bezi, Mutfak Bezi, Alüminyum Sopalı Mop Set ürünlerimizden bazılarıdır.

FORIVIA Temsilcisi olmak isterseniz bu işlem son derece kolaydır. Zorunlu ürün alım şartı veya aylık ürün alma mecburiyeti yoktur. Tüm temsilcilerimize 200 TL lik başlangıç kredisi veriyoruz. Bu sayede önce ürünleri alıp satışını gerçekleştiriyor daha sonra ödemenizi yapabiliyorsunuz. Satamadığınız ürünleri bize bildirerek onların iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede işinizi yaparken sıfır risk almış olursunuz.

www.forivia.com internet sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz ve sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Her türlü sorunuz için bizi 0216 350 23 50 nolu telefon numarasından arayabilirsiniz.

FORIVIA NETWORK MARKETING
www.forivia.com
Tel : 0216 350 23 50
Faks: 0216 302 24 02
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:278/4 SahrayıceditKadıköy, İSTANBUL

Kategorileri, Faliyet Alanları

kazanç

doğrudan satış

microfiber

mikrofiber

mikrofiber temizl...

ek gelir

kendi işinizi kur...

cam beziBenzerler

Arnica, Ev Temizliği, Mutfak G...

Orion Group Güvenlik Hizmetler...

Plastik Kova Üreticisi Şirin P...

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanyz i?inize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 istanbulsen.com,  5.0.024