Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > inşaat, ofis, deniz > Özkartallar İnşaat Hakkında
Özkartallar İnşaat

İletişim Bilgileri

Telefon : (216) 5236060
Faks : (216) 3288814
Adres : İstiklal Mah.Cad. İstek Sk. No:30/1 34760
19 Mayıs/ Ümraniye/ İstanbul

Web Sitesi

http://www.ozkartallar.com.tr

Hakkında

Uzun yılların inşaat tecrübesine dayanarak, 1986 yılında kurulan Özkartallar İnşaat sektör içinde müşteri taleplerine uygun kalite ve güvenilirlik ilkelerini benimser. Özkartallar’ın sahip olduğu güven, tecrübe, ekonomik ve teknik imkanlar; yaptığı üretim ve sunduğu hizmetin fiili garantisidir. Sektör içindeki konumun farkındalığı ve taahhütlerine gösterdiği sadakat, Özkartallar’ın ayrıcalığıdır.

Değişik boyutlardaki siteler, villalar ve bireysel konut üretimi, Özkartallar’ın tecrübe tabanıdır. Bu tecrübe üzerine, yurt içinde ve yurt dışında, kamu ve özel kesime ait, resmi ve özel binalar, Özkartallar’ın gelişiminin göstergesidir.

Diğer taraftan, alt yapı alanında; istanbul’dan Erzurum’a, Türkiye’den Suudi Arabistan’a taahhüdünü üstlendiği; içme suyu, atık su, yağmur suyu ve katlı kavşak inşaatları, Özkartallar’ın haklı gururunun gerekçesidir. 1994'ten sonra, inşaat faaliyetlerine, çevre temizlik hizmetlerini ekleyen Özkartallar, sahip olduğu deneyim ve ekipmanla günümüz Türkiye’sinin marka firmalarından biridir. Katı atıkları toplayıp, nakletme işlemi ile başlayıp, ambalaj atıklarının ayrıştırılması ve geri kazanılması tesislerinin kuruluş aşamasına gelmiştir.

Özkartallar, insanın yaşadığı üç temel mekandan ikisi olan, konut ve çevre ile iştigal ederken misyon ve vizyonunu insan merkezli oluşturmaktadır.

Kazanırken kazandırma prensibi, Özkartallar için ticari bir prensip olmak kadar, paylaşım ahlakının da bir gereğidir. Büyümek, değişmek ve gelişmek, temel değerlere bağlı kalındıkça Özkartallar’ın gündeminde var olacaktır. Sürdürülebilir kalıcılığın gerekleri olan; yazılı olanların yanında, yazılı olmayan değerler, Özkartallar’ın temel inancıdır. Geleceğin rahat mekanlarının inşasında, yaşanabilir bir çevrenin oluşmasında, günümüz modern şehirciliğinin omurgası olan alt ve üst yapı (yol, kavşak, kanal v.b.) düzenlemelerinde fark edilir imza olmak, Özkartallar’ın ticari ve hizmet hedefidir. Dünyanın gidişatını yakinen izleyen Özkartallar, kendi alanında edilgen bir takipçi değil, etkin bir katılımcı olmak azmindedir.

Ozkartallar.com.tr, "Özkartallar İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti." ticari ünvanı altında faaliyet göstermektedir.
Misyon
  • Müşteri isteklerini doğru algılayarak zamanında, uygun ve eksiksiz karşılamak.
  • Güncel teknolojileri kullanarak verimliliği ve yüksek kaliteli hizmeti sağlamak.
  • Yasal mevzuatlara ve gerekli standartlara uymak.
  • Çalışanlarımıza ihtiyaç duyulan eğitimleri vermek ve sürekliliğini sağlamak.
  • Katılımcı yönetim anlayışını geliştirerek kurum içi ve kurum dışı etkin iletişimi sağlamak
  • Entegre yönetim sistemi standardına uygun çalışmak.
  • Bütün .alışanların katılımıyla entegre yönetim sisteminin sürekliliğini ve gelişimini sağlamak.
  • Çevresel etkilerin; türlerini ve zararlarını tespit etmek, kirletici ve olumsuz etkileyici unsurları gidermek için gerekli çabaları göstermek ve sürekli kılmak.
  • Her türlü faaliyetlerimizde ulusal ve uluslararası iş sağlığı ve güvenliği ilkelerine riayet etmek, risk oluşumlarına karşı gerekli tedbirleri almak.
  • Kurum ve kurumsallaşma kültürünü oluşturarak, sürdürülebilirliği sağlamak.

Kategorileri, Faliyet Alanları

inşaat

ofis

deniz

toplu konut

ofis temizleme

altyapı inşaatı

konut inşaatı

kavşak
Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 istanbulsen.com,  5.0.031