Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > danışmanlık, ahşap, bahçe > Turkuaz Fidancılık Peyzaj İnşaat San. Ve Tic. Ltd.... Hakkında
Turkuaz Fidancılık Peyzaj İnşaat San. Ve Tic. Ltd....

İletişim Bilgileri

Telefon : (216) 4851323
Faks : (216) 4851325
Adres : Görele Mah. Fatih Sm Cad No:37 ( C1 Kapısı Karşısı) Kavacık -
Acarkent/ Beykoz/ İstanbul

Web Sitesi

http://www.turkuazpeyzaj.com.tr

Hakkında

Şirketimiz 2000 yılında Kavacık-Beykoz/İstanbul’da kurulmuştur.İlk faaliyetine ithal ve yerli bitki satışı ile başlayan firmamız her geçen gün sektörl ilgili, dünyadaki ihtiyaçların gelişimini takip ederek bugün artık tasarım ve uygulamada suyu, yeşili ve ahşabı birleştirerek, özgün bir değer ve anlam katan, hep daha güzeli ve daha iyiyi hedefleyen bir yolda ilerlemektedir.

Dinamik ve genç kadrosuyla arık TURKUAZ ithal ve yerli bitki satışı yanında 2004 yılında girmiş olduğu dış mekan ahşap sektöründe hızla ilerlemiş ve bugün 2000 m² kapalı 2500 m² açık alana sahip olan emprenye tesisiyle imalatına devam etmektedir.

Ahşap sektöründe Hemel markası ile yapılan işbirliği sonucu emprenye malzemesi olarak Tanalith-E ve Tanatone kullanılmaktadır. Ayrıca şeffaf emprenye işlemlerimiz de vakum sistemli özel makinalarla yapılmaktadır.

Firmamız özel tasarım ahşap ürünlerinin yanı sıra hepimizin ve dünyanın geleceği olan çocuklarımızı da unutulmamış ve onların sadece oynayıp vakit geçirmelerini değil aynı zamanda zinde bir vücut, sağlam bir irade ve zekaya sahip olabilmelerini; zevkli ve coşkulu vakit geçirmelerini sağlayabilecek özel tasarımlar ve Avrupa standartlarında ve ölçülerinde oyun grubu imalatları yapmaktadır. Firmamız, oyun gruplarında Türkiye temsilcilik haklarını aldığı Blue Rabbit, KBT ve Huck Seiltechnic firmalarıyla çalışmaktadır.

Dizayn ve tasarım anlayışında hep farklılık ve yenilikleri izleyen; estetik, fonksiyonel, değişen dünya koşullarına uyumlu ve süreklilik sağlayıcı özellikte olmalarını hedefleyen firmamız, konusunda deneyimli çalışanları, uzman kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza atmış bulunmaktadır.

İnsan-sanat-doğa ilişkilerini uyumlu bir denge ile gerçekleştirmeyi hedefleyen firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti 1. derecede öncelik oluşturmaktadır ve oluşturmaya devam edecektir.

Kategorileri, Faliyet Alanları

fidancılar

danışmanlık

ahşap

bahçe

altyapı

sulama

projelendirme

balkon
Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 istanbulsen.com,  9.0.014