Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > turkey, mutfak, diyet > Yemek Sepeti Hakkında
Yemek Sepeti

İletişim Bilgileri

Telefon : (212) 3591800
Adres :
İstanbul

Web Sitesi

http://www.yemeksepeti.com

Hakkında

Paket servis yapan restoranlardan hiçbir ekstra ücret ödemeden online sipariş verebileceğiniz paket servis yemek sitesidir. Yemeksepeti.com paket servis hizmeti bulunan restoranlar ile yemek siparişi vermek isteyen internet kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak amacıyla kurulmuş bir sitedir. Eylül 2000'de ilk kez çalışır hale gelmiş, ancak Ocak 2001'de tam anlamıyla yayına çıkmıştır.

Başka bir şekilde tanımla Yemeksepeti.com paket servis hizmeti bulunan restoranlarla yemek siparişi vermek isteyen internet kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir sitedir. Kullanıcılar Yemeksepeti.com'la anlaşmalı olan tüm restoranların en son güncellenmiş menülerine ulaşarak hiçbir ekstra ücret vermeden yemek siparişi verebilirler. Verilen sipariş en geç bir dakika içerisinde teknolojinin en son yenilikleri kullanılarak ilgili restorana iletilir.

Online yemek siparişi vermenin telefonla sipariş vermeye göre kıyaslanamaz avantajları var. En basit olarak telefondaki meşgul sesini duymayacak ve beklemeye alınmayacaksınız. Siparişinizin en küçük detayları bile (kola yerine diet kola, haydari yerine süzme yoğurt) ilgili restorana çok daha doğru bir şekilde ulaştırılacak.

Yemeksepeti.com bunlara ek olarak sizin tüm adres bilgilerinizi tuttuğundan, sipariş bilgilerinizi hayatınız boyunca (eğer birden fazla adres kullanmıyorsanız) sadece bir kere giriyorsunuz ve bu bilgiler her siparişinize otomatik olarak ekleniyor. Mesela toplantıya gireceksiniz ama çıkışta pizzanızın hazır olmasını istiyorsunuz, sipariş saatinizi ona göre girin, toplantı bitiminde pizzanız sizi bekliyor olsun. Üstelik Yemeksepeti.com'dan sipariş verebilmek için sadece 5 tıklama yetiyor.

Kategorileri, Faliyet Alanları

turkey

mutfak

diyet

yemek

restoran

sipariş

lokanta

lezzetBenzerler

Haber1 Haberde 1 Numara

Wcities Türkiye Dünya Şehirler...

Kanca Kancioglu Otomotiv San. ...

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanyz i?inize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 istanbulsen.com,  5.0.012