Ana Sayfa > Hakkında
Hakkımızda
İstanbullu bir site, İstanbulsen.com için özel hazırlanmış bir site. İstanbulsen.com İstanbul için bir kaynak olmayı amaçlıyor. İstanbulsen.com sitesinde 67079 firma artı mekan var. Sizde firma, mekan göndererek katkıda bulunabilirsiniz. Sitemizle ilgili fikrinizi, sorunuzu iletişim kısmından bize iletebilirsiniz. Bir şehri kişi için şehir yapan şehrin bulunduğu coğrafya kadar şehre bakış açısıdır. İşte istanbulsen.com'daki sen bunu ifade eder.
Gizlilik

Gizlilik Hakları

İstanbulsen.com web sitesi kullanım kayıtları anonim şekilde hizmetin iyileştirilmesi için kullanılabilir. Yasal makamlarca usulüne uygun olarak yapılan talepler dışında kullanım kayıtları üçüncü kişi veya servislerle paylaşılmaz. İstanbulsen.com, lüzumu üzerine yasal konular ve gizlilik hakları konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Reklam Konusundaki Gizlilik Hakları

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek reklamları size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz iletişim sayfamızdan bize mail atabilirsiniz.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 istanbulsen.com,  1.0.117