Cepkask

İletişim Bilgileri

Telefon : (212) 6395454
Faks : (212) 6390839
Adres : E5 Üzeri Mithatcad. No:33 Aker Plazaa Blok Kat4 34188 Şirinevler
Paşa/ İstanbul

Web Sitesi

http://www.cepkask.com.tr

Hakkında

Cepkask İleri Teknoloji Ürünleri San.Tic. A.Ş, Türkiye de bir ilk olan ve tüketiciye yönelik kullanım hatalarına karşı özel
sigorta projelerini iş ortakları, Zurich Sigorta A.Ş, Genel Mapfre Sigorta A.Ş ve SBN Sigorta A.Ş ile beraber, 2004 yılı
başında hayata geçirmiştir.

İlk proje, Fransız Groupe Seb'in Türkiye de satışa sunduğu Tefal, Moulinex, Rowenta ve Krups markalı küçük ev aletleri için uygulanmaya başlamıştır. Groupe Seb Türkiye, müşterilerine sağladığı kullanıcı hatalarına karşı Ürün Sigortası hizmeti ile "Mor İnek Müşteri Memnuniyeti" ödülüne layık görülmüştür.

Bu ilk projenin yarattığı sinerji neticesinde çalışmalara hız verilmiş ve bu defa da Zorlu Holding'in ev tekstili konusunda faaliyet gösteren Linens markasının ürünlerine "Linens Ev Güzellik Sigortası" adı altında hizmet verilmeye başlanmıştır.

Bu hizmetleri Stıhl ve Viking marka tarım ve el aletlerine verilen "Kullanım Hatalarına Karşı Sigorta" projesi takip etmiştir.

Gerçekleştirilen projelerin büyük kısmı günümüzde de başarı ile devam ederken, yapılan pazar araştırmaları tüketici elektroniği konusunda bu yönde bir talebe dikkat çekmiş ve 2004 yılı son çeyrekte, en çok kullanılan elektronik cihaz olan cep telefonları için Türkiye de ilk defa Cepkask Cep Telefonu Sigorta ve Hizmet Paketi hayata geçirilerek piyasaya sunmuştur.

Cepkask'ın cep telefonu pazarında kısa zamanda başarı sağlaması ve elektronik sektöründe kendine saygın güvenilir bir yer edinerek yıllık hedeflerini aşması, şirketin ürün gamını genişletme kararını gündeme getirmiştir.

Yapılan araştırmalar neticesinde elektronik cihaz sigortasına en çok ihtiyaç duyulacak ürün grupları belirlenmiş ve Ocak 2007 itibariyle "Teknokask Elektronik Cihaz Sigorta ve Hizmet Paketi" hayata geçirilmiştir.

Cepkask ve Teknokask'ın Türkiye Genel Distribütörlüğünü, ülkemizin saygın teknolojik ürün dağıtıcıları ARENA Bilgisayar A.Ş ve EXA Elektronik Bilgi İşlem San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. yürütmektedir.

Teknokask'ın piyasaya parakende olarak sunulmasıyla eş zamanlı olarak, Türkiye'nin Notebook pazar lideri olan HP Türkiye ve Sony Eurasia ile yapılan işbirliği neticesinde, Mart 2007 itibarıyla tüm HP ve Sony Vaio Notebooklar, HP PDA Ipaq cihazları, piyasaya Teknokask teminatları ile sunulmaya başlamıştır.

Yine Nokia, Motorola, General Mobile gibi markaların Türkiye ofisleri ile yapılan işbirlikleri neticesinde de piyasaya sunulan cep telefonları da Cepkask teminatları ile tüketiciye sunulmaya başlamıştır.

Cepkask A.Ş 2009 yılı başında ürün yelpazesine uzatılmış garanti hizmeti "+ Garanti" yi de eklemiştir. +Garanti üreticinin verdiği yasal garanti sürelerinin bitiminden itibaren devreye girerek aynı şartlarla üretici garantisinin devamını sağlayan bir hizmet olarak Türkiye de ilk ve tekdir.

Cepkask A.Ş ülkemizin ve dünyanın önde gelen kuruluşları ile yaptığı işbirlikleri sonucunda, bu güne kadar olduğu gibi, bu günden sonra da tüketiciye güven veren hizmetlerini geliştirerek sürdürecektir.

KURUMSAL DEĞERLER

* Türkiye'nin ilk elektronik cihazlara teminat veren Sigorta Şirketidir.
* Sigortacılık birikiminin getirdiği güçlü bir kurumsal yapıya sahiptir.
* Ürün yaratmada öncüdür.
* Hizmette öncüdür.
* Teknolojide öncüdür.
* Kendini yenileme kabiliyetiyle öncülüğünün devamlılığını sağlar.
* Toplumsal sorumlulukta öncü role sahiptir.
* Etik değerlere sahiptir.
* Verdiği sözleri mutlaka tutar.
* Şeffaflık ilkesine sahiptir.
* İnsani değerlerden vazgeçmez.
* Sürekliliği olan bir mali güce sahiptir.
* Yaygın ve etkin hizmet ağına sahiptir.
* Gelişmiş, nitelikli insan kaynağına sahiptir.
* Zurich Sigorta ve Mapfre Genel Sigorta sinerjisinden güç alır.

Cepkask Cep Telefonu Sigortası ve Hizmet Paketi

Cepkask, 0 - 1500.-€ arası teminatı, kapsamı ve yıllık primleri bakımından Türkiye nin ilk ve tek Cep Telefonu Sigortası ve Hizmet Paketidir.

Cepkask, üretici garantisi (Epidemik hatalar) dışında kalan ve hırsızlık dahil her türlü kullanıcı hatalarını teminat altına almaktadır.

Cepkask, faturalı ve yeni Cep Telefonlarına hizmet vermektedir.

Cepkask marka model ayırmaz.

Cepkask teminatları; Kırılma, Hırsızlık, Gasp, Kapkaç, Sıvı teması, Yüksek voltaj, Kavrulma, Doğal afetler vs'dir.

Cepkask'da Sigortacılık yükümlülüklerini Mapfre Genel Sigorta A.Ş yerine getirirken, operasyonu Cepkask A.Ş yürütmektedir.

Cepkask, tam ziya hasar tazminat ödemelerini, yeni cihaz yada nakit olarak yapar.

Cepkask, hasarın mahiyeti ne olursa olsun müşterilerinin mağduriyetlerini, en kısa zamanda tazmin eder.

Kategorileri, Faliyet Alanları

teknosalar

kasko

teknosa

cepkask

teknokask

cepkasko
Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 istanbulsen.com,  5.0.030